27 вересня 2018року проведено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" – провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації

27 вересня 2018 р. / Вакансії

27 вересня 2018 року в Голопристанській районній державній адміністрації проведено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" – провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Конкурс відбувся з дотриманням принципів: забезпечення рівного доступу, політичної неупередженості, законності, довіри суспільства, недискримінації, прозорості, доброчесності, надійності та відповідності методів тестування, узгодженості застосування методів тестування, ефективного і справедливого процесу відбору.

Переможцем зазначеного конкурсу стала Тоцька Любов Володимирівна.

За матеріалами сектору управління персоналом апарату районної державної адміністрації