14 березня відбулась нарада щодо підготовки курортно-туристичного сезону 2019 року

14 березня 2019 р. / Новини

14 березня 2019 року відбулася нарада при голові Голопристанської районної державної адміністрації Тетяні Гасаненко, за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Богачука, заступника голови районної державної адміністрації Олени Антюшиної, керівника апарату Світлани Галиги, голови Новофедорівської сільської ради Олени Лахтадир, Головного управління державної фіскальної служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, керівників самостійних структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників районних служб, підприємств, установ, організацій району.

На нараді обговорено ряд питань, які потребують спільного вирішення і стосуються виконання завдань, поставлених перед районною державною адміністрацією, дорученням голови обласної державної адміністрації дорученням від 18 лютого 2019 року № 21-д "Щодо забезпечення дотримання вимог законодавства в частині повноти надходжень від провадження туристичної діяльності" , Протоколом засідання обласної координаційної ради з питань розвитку рекреаційно-курортного комплексу та туризму від 11 лютого 2019 року та розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 12 лютого 2019 року № 102 "Про забезпечення підготовки та проведення в області курортно-туристичного сезону 2019 року".

В ході наради розглянуті питання щодо справляння туристичного збору згідно із внесеними до Податкового кодексу України змінами що набрали чинності 01 січня 2019 року (Закон України від 23 листопада 2018 року № 2668); забезпечення належної діяльності закладів охорони здоров'я, у зоні рекреації в період підготовки та проведення курортно-туристичного сезону 2019 року; затвердження схем санітарної очистки, розвитку інфраструктури курортно-населених пунктів; роботи комунальних служб та приведенню курортних територій до належного санітарного стану, прибирання сміття у місцях масового відпочинку та пляжних територіях; отримання дозвільних документів (актів приймання оздоровчого закладу) для уникнення ризику епідеміологічних ускладнень; необхідності проходження процедури сертифікації відповідності послуг проживання та харчування, категоризації закладів розміщення відповідно до вимог чинного законодавства.

Датою проведення розширеної координаційної наради в с. Залізний Порт та с. Круглоозерка за участі керівників служб, установ, організацій області та району, сільських голів курортних населених пунктів, керівників закладів відпочинку та оздоровлення, власників приватних засобів розміщення відпочивальників, що здійснюють діяльність у рекреаційній зоні району, приватних підприємців стосовно проведення курортно-туристичного сезону визначено на 05 червня 2019 року.

Також обговореноінші проблемні питання, що виникають у робочому процесі та шляхи їх вирішення.

За підсумками наради прийняті спільні рішення з метою забезпечення реалізації порушених питань.

За матеріалами управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації