​13 серпня 2019 року районною державною адміністрацією проведено засідання районної комісії

13 серпня 2019 р. / Новини

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 (в редакції постанови КМУ від 26 червня 2019 року № 616), 13 серпня 2019 року районною державною адміністрацією проведено засідання районної комісії щодо визначення у 2019 році напрямів та об`єктів, на якій спрямовуються кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджену розпорядженням голови районної державної адміністрації від 26 червня 2019 року № 258.

Членами комісії розглянуто п’ять заяв осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, прийнято відповідні рішення.