11 червня 2019 року відбулось планове засідання колегії райдержадміністрації

11 червня 2019 р. / Новини

11 червня 2019 року при голові Голопристанської районної державної адміністрації Тетяні Гасаненко відбулось планове засідання колегії райдержадміністрації.

На засіданні були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Богачук, заступник голови районної державної адміністрації Олена Антюшина, голова районної ради Віталій Соловйов, заступник голови районної ради Іван Басараб, керівники структурних підрозділів апарату та самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники та представники районних служб, сільські голови та інші.

На початку засідання голова районної державної адміністрації Тетяна Василівна надала слово для доповіді районному військовому комісару Голопристанського районного військового комісаріату Олександру Лукомцю щодо проведення в області призову громадян на строкову військову службу та відбору громадян на військову службу за контрактом, а саме з питань стану проведення призову в районі.

Військовий комісар Олександр Вікторович наголосив сільським головам щодо необхідності активізації роботи та їхньої персональної відповідальності за проведення призову на підпорядкованій території.

На засіданні колегії розглянуті наступні питання:

1. Про виконання районного бюджету та бюджетів усіх рівнів за І квартал 2019 року.

2. Про роботу відділу житлово-комунального господарства, надзвичайних ситуацій, архітектури та містобудування районної державної адміністрації по виконанню заходів щодо забезпечення сталої роботи господарського комплексу району в осінньо-зимовий період 2018/19 року та завдання по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 року.

3. Про захист майнових та житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

4. Про стан виконання виконкомом Малокопанівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади у сфері регулювання земельних відносин.

5. Про стан реалізації інклюзивної освіти в Голопристанському районі.

6. Про стан підготовки закладів загальної середньої освіти району щодо організації роботи пришкільних відпочинкових таборів.

7. Про стан впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної освіти "Нова українська школа" в Голопристанському районі.

Після обговорення були прийняті відповідні рішення.