Для людей з вадами зору

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби


5 квітня 2018 р. / Вакансії

ОГОЛОШЕННЯ

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації

оголошує конкурс на зайняття вакантної посади
державної служби категорії "В" - головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту

Голопристанської районної державної адміністрації

Херсонської області


Загальні умови

Посадові обов’язки:

Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації відповідно до посадової інструкції:

1. Бере участь у формуванні державної політики стосовно молоді, фізичної культури та спорту та забезпечення її реалізації на районному рівні.

2. Забезпечує підготовку та проведення спортивних заходів, навчально-тренувальних зборів, заходів щодо участі спортсменів у спортивних змаганнях.

3. Забезпечує фізичне виховання і фізкультурно-оздоровчу діяльність у навчально-виховній, виробничій та соціально-побутовій сферах на принципах пріоритету оздоровчої спрямованості, використання сучасних засобів і форм розвитку фізичної культури населення.

4. Організовує спортивні змагання, конкурси та інші заходи серед широких верств населення, забезпечує пропаганду здорового способу життя.

5. Вносить пропозиції щодо подальшого розвитку фізичної культури і спорту в районі.

6. Формує календарні плани навчально-тренувальних зборів, спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходів.

7. Здійснює заходи, затверджені у календарних планах навчально-тренувальних зборів, спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходів, у межах коштів, передбачених на розвиток фізичної культури і спорту.

8. Перевіряє разом із іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації стан роботи з фізичної культури і спорту у навчальних та позашкільних закладах, а також на підприємствах та організаціях усіх форм власності.

9. Веде облік роботи, проведеної у сфері фізичної культури і спорту, реєструє спортивні рекорди та досягнення, встановлені у районі.

10. Порушує в установленому порядку клопотання про нагородження спортсменів, тренерів, меценатів та фахівців фізичної культури і спорту, а також про призначення державних стипендій олімпійським та параолімпійським чемпіонам, видатним діячам фізичної культури і спорту, нагородження працівників сфери фізичної культури і спорту державними нагородами та присвоєння їм почесних звань.

11. Комплектує склад збірних команд району з різних видів спорту та забезпечує організацію підготовки та участі спортсменів у змаганнях обласного та міського рівнів.

12. Здійснює контроль за цільовим використанням і технічним станом об’єктів фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості в районі, забезпечує ефективне їх використання та відповідає за дотримання правил безпеки під час проведення масових спортивних заходів.

13. Залучає молодіжні та інші громадські та благодійні організації до виконання соціальних програм і реалізації проектів.

14. Проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, в тому числі через друковані чи інші засоби масової інформації, з питань, що належать до компетенції відділу, в установленому порядку проводить рекламну діяльність.

15. Забезпечує організацію і бере участь у проведені фестивалів, конкурсів, виставок, змагань та інших заходів, спрямованих на підвищення культурно-освітнього рівня дітей та молоді.

16. Забезпечує організацію роботи відділу у напрямку попередження насильства в сім'ї.

17. Здійснює контроль за технічним станом та ефективністю використання фізкультурно-оздоровчих і спортивних об’єктів, дотримання правил безпеки під час проведення масових спортивних заходів.


Умови оплати праці:

Посадовий оклад - 4100,00 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці - премія.


Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду:

Безстроково

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) Письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) заповнену особову картку встановленого зразка;

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави за минулий рік;

7) Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

Дата, час і місце проведення конкурсу:

24 квітня 2018 року об 11:00 год.

за адресою: 75600, Херсонська область,

місто Гола Пристань,

вулиця 1 Травня, 41.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу:

Єфіменко Оксана Вікторівна

тел. (05539)2-24-94,

email: vd-osvita@gopri-rda.gov.ua

Вимоги до професійної компетентності

Загальні вимоги


1. Освіта

Вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

2. Досвід роботи

_____________

3. Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1. Якісне виконання поставлених завдань

1) здатність працювати в декількох проектах одночасно;

2) орієнтація на досягнення кінцевих результатів.

2. Командна робота та взаємодія

1) вміння працювати в команді;

2) вміння надати зворотній зв'язок.

3. Сприйняття змін

1) виконання плану змін та покращень.

4. Технічні вміння

Вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку. Вільне володіння ПК, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

5. Особисті компетенції

1) відповідальність;

2) системність і самостійність в роботі.

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

Знання законодавства

Знання:

- Конституції України;

- Закону України "Про державну службу";

- Закону України "Про запобігання корупції"

Знання спеціального законодавства, що пов'язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

1) Закон України "Про місцеві державні адміністрації";

2) Закон України "Про доступ до публічної інформації";

3) Закон України "Про освіту";

4) Закон України "Про загальну середню освіту";

5) Закон України "Про дошкільну освіту".

6)Закон України "Про позашкільну освіту".

7) інші нормативно-правові акти.