Для людей з вадами зору

Розпочався черговий етап електронного декларування в Україні


11 січня 2019 р. / Новини

Шановні суб’єкти декларування!


Нагадуємо Вам, що відповідно до пункту 1 статті 45 Закону України "Про запобігання корупції" суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Відповідно до пункту 2 статті 45 Закону України "Про запобігання корупції" особи, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані наступного року після припинення діяльності подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

З метою своєчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні, який розпочався з 01 січня 2019 року необхідно виконати наступні дії:

1. Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у Вашому персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

2. Перевірити термін дії та працездатності Вашого електронного цифрового підпису для роботи з Реєстром.

Виконавши вищезазначені дії, Ви завчасно підготуєтесь до чергового етапу декларування в Україні!За матеріалами сектору управління персоналом апарату районної державної адміністрації