Для людей з вадами зору

З нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту


13 лютого 2020 р. / Новини

З нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

З метою просвітницької роботи, ознайомлення учнів з трагічними сторінками історії - Голокостом, що призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших націй, виховування почуття гуманності та формування толерантності у міжнаціональних відносинах в школах району було проведено заходи щодо відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, в яких взяли участь учні 5-11 класів та вчителі закладів освіти.

Проведені інформаційні хвилинки на уроках історії «Злочини проти людства», лінійки пам’яті «День пам’яті жертв Голокосту».

Відбулися тематичні години спілкування, бесіди за темами: «Голокост: Чужого горя не буває», «Бессмертна сила людського духу», «Голокост-шрам на серці людства», «Голокост – трагедія і біль» (5-11 кл.).

Проведено засідання круглих столів з теми «Голокост – страшний урок в історії» (10-11кл.)

До вшанування пам'яті жертв Голокосту проведені виховні години для учнів 5-11 класів «Скорботна свічка пам’яті святої», «Голокост – лихо ХХ століття»

Організовано перегляд презентацій, документальних фільмів, відеозапису "Бабин яр", під час яких діти обговорювали почуте та побачене.

Проведено відео-урок на тему: «Голокост – шрам на серці людства».

Урок – історичний журнал на тему: «Свіча Голокосту не згасне», «Гірка пам'ять Голокосту».

Організовано тематичні виставки у шкільних бібліотеках на тему: "Трагедія, історія, пам’ять".

Для багатьох народів незалежна Україна стала батьківщиною. Мир і злагода - це головне, що нам потрібно сьогодні. Пам'ятаючи про трагедію минулої війни, ми з надією дивимося в майбутнє і віримо в нашу державу.