Для людей з вадами зору

Екологи Херсонщини закликають: «Не паліть опале листя!»

14 листопада 2019 р.

Державна екологічна інспекція у Херсонській області інформує, що забруднення повітря від спалювання листя набагато сильніше, ніж від промислових викидів та викидів автомобільного транспорту. Наприклад, тонна тліючого листя виділяє близько 30 кг оксиду вуглецю, година знаходження біля багаття з опалого листя дорівнює п'ятигодинному перебуванню на автомагістралі.

Розпочато будівництво двох нових, сучасних лікарських амбулаторій в межах сіл Нова Збур’ївка та Стара Збур’ївка

12 листопада 2019 р.

У 2019 році на території Голопристанського району розпочато будівництво двох нових, сучасних лікарських амбулаторій в межах сіл Нова Збур’ївка та Стара Збур’ївка.

Участь в обласній селекторній нараді

12 листопада 2019 р.

11 листопада 2019 року, відбулась обласна селекторна нарада при голові обласної державної адміністрації Юрію Гусєву щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку Херсонської області.

Антикорупційні аудиторські лінії

12 листопада 2019 р.

Антикорупційні аудиторські лінії

До уваги мешканців Голопристанського району!

12 листопада 2019 р.

Відповідно до розпоряджень голови районної державної адміністрації Херсонської області від 22 жовтня 2019 № 377 “Про упорядкування структури Голопристанської районної державної адміністрації”, від 23 жовтня 2019 № 384 “Про ліквідацію відділу з питань надання адміністративних послуг Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області” районною державною адміністрацією прийнято рішення про ліквідацію відділ з питань надання адміністративних послуг Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області.