Для людей з вадами зору

​Оновлено мапи завершених та поточних ремонтних робіт на дорогах загального користування місцевого значення та дорогах комунальної власності!

25 травня 2020 р.

Станом на 25 травня в Херсонській області триває ремонт 16 доріг. Завершено роботи — ще на 19.

​Відбулося онлайн засідання розширеної координаційної наради з питань підготовки та проведення у Голопристанському районі курортно-туристичного сезону 2020 року в умовах карантину, у форматі онлайн-конференції «ТРУКОНФ»

25 травня 2020 р.

Відкриття оздоровчих закладів та підприємств, а також робота районних служб, задіяних під час літнього сезону, повинна проводитись відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 "Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19" (зі змінами) та постанови Головного державного санітарного лікаря України від 18 травня 2020 року № 32 "Проект тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при роботі готелів на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)".

Представники служб та організацій обласного та районного рівнів, ознайомили присутніх з вимогами сьогодення щодо діяльності об'єктів сфери відпочинку, оздоровлення та послуг.

На сьогодні вже 16 доріг в Херсонській області було відремонтовано в рамках програми "Велике будівництво"!

25 травня 2020 р.

Станом на 18 травня роботи ведуться на 20 об’єктах автомобільних доріг у 9 районах області та у м. Херсон.

Нагадуємо, що до переліку увійшло 62 об’єкта: 17 автомобільних доріг загального користування місцевого значення, 45 вулиць і доріг комунальної власності на суму 519 млн грн.

У третій четвер травня українці вже традиційно святкують День вишиванки

25 травня 2020 р.

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію.
В Україні таким символом є вишиванка - своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами, символами та знаками.

До відома пішоходів! Правила дорожнього руху 2020

25 травня 2020 р.

Обов'язки і права пішоходів