Українська влада гарантує повне дотримання релігійної свободи для вірних усіх конфесій – Глава держави

19 жовтня 2018 р.

В Україні було і буде дотримано право кожного на свободу віросповідання, заявляє Президент Петро Порошенко.

Президент: Томос – фактично ще один Акт проголошення незалежності України

19 жовтня 2018 р.

«Томос – фактично ще один Акт проголошення незалежності України. Імперія втрачає один із останніх важелів впливу на свою колишню колонію», - заявив Президент Петро Порошенко щодо рішення Синоду Вселенського Патріархату.

Вручено першу почесну відзнаку «За заслуги перед Херсонщиною»

19 жовтня 2018 р.

12 жовтня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв взяв участь у ХХ сесії Херсонської обласної ради VІІ скликання.

Андрія Гордєєва нагородили за волонтерську допомогу

19 жовтня 2018 р.

12 жовтня під час засідання ХХ сесії Херсонської обласної ради VII скликання голову Херсонської обласної державної Андрія Гордєєва було нагороджено почесною грамотою командира 503 окремого батальйону морської піхоти.

Ветерани війни приймали вітання до Дня захисника України

19 жовтня 2018 р.

Щорічно за підтримки голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва КЗ «Херсонський обласний госпіталь інвалідів і ветеранів війни» Херсонської обласної ради надається активна підтримка.