ПРЕС – АНОНС DOCUDAYS UA-2019 МАНДРУЄ УКРАЇНОЮ

21 жовтня 2019 р.

У жовтні стартував XVI Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Цього року найцікавіші документальні стрічки про права людини побачать мешканці/-ки понад 220 міст і містечок України. Традиційно Мандрівний Docudays UA триватиме до кінця грудня й завітає до 22-х областей України: Київської, Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Луганської, Полтавської, Херсонської, Чернігівської, Чернівецької, Тернопільської, Волинської, Донецької, Житомирської, Харківської, Вінницької, Одеської, Сумської, Закарпатської, Рівненської та Хмельницької областей. Перші покази відбулися вже з 01 жовтня.

МКМС запрацює за новою моделлю до 2020 року

21 жовтня 2019 р.

Міністерство культури, молоді та спорту (МКМС) України планує завершити реорганізацію і почати функціонувати за новою моделлю до 1 січня 2020 року. Для цього Кабінет Міністрів України має встановити, що Міністерство має мінімально необхідні для функціонування ресурси і службовців.

Обласна селекторна щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку Херсонської області

21 жовтня 2019 р.

21 жовтня 2019 року, відбулась обласна селекторна нарада при голові обласної державної адміністрації Юрію Гусєву щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку Херсонської області.

Фінансове управління Голопристанської районної державної адміністрації інформує

21 жовтня 2019 р.

Станом на 18 жовтня 2019 року до загального фонду місцевих бюджетів району мобілізовано 56373,1 тис. грн податків і зборів, що становить 102,6% до планових показників. Також, отримані дотації та субвенції з державного бюджету, в тому числі: базова дотація – 18172,9 тис. грн, освітня субвенція – 59760,9 тис. грн, медична субвенція – 15207,4 тис. грн. Надходження районного бюджету склали 22680,3 тис. грн або 94,0% до планових показників на відповідний період.

Засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної бехпеки та надзвичайних ситуацій в селекторному режимі

18 жовтня 2019 р.

17 жовтня під головуванням директора департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації Олексія Сулімова відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної бехпеки та надзвичайних ситуацій в селекторному режимі.