На Херсонщині відкрили навчально-практичний центр зварювальних технологій

17 грудня 2018 р.

12 грудня, в рамках реалізації Плану пріоритетних дій Уряду України та з метою оновлення матеріально-технічної бази закладів професійної освіти на базі Херсонського професійного суднобудівного ліцею урочисто відкрили навчально-практичний центр зварювальних технологій.

Завдяки рішучості Президента України Петра Порошенка в країні відбулося створення єдиної помісної православної церкви - Епіфаній

17 грудня 2018 р.

"Ми зуміли засвідчити, що ми можемо об’єднатися, ми можемо єднатися і ми можемо створити в Україні єдину помісну православну церкву нашими спільними зусиллями. А також, найперше, ми всі повинні висловити нашу щиру подяку Його Всесвятості Вселенському патріарху Варфоломію, який зробив такий рішучий крок з визнання автокефалії Української православної церкви. Але цього не відбулося би, якби не рішучість нашого високодостойного президента України Петра Олексійовича Порошенка", - наголосив він.

14 грудня в Херсонській області завершились 10-денні тактичні навчання військовослужбовців 124-ої окремої бригади територіальної оборони.

17 грудня 2018 р.

14 грудня перший заступник голови Голопристанської районної державної адміністрації Віктор Богачук та військовий комісар Голопристанського районного військового комісаріату Олександр Лукомець взяли участь в урочистому шикуванні з нагоди завершення військових тактичних навчань 124-ої окремої бригади територіальної оборони, що відбулося у м. Олешки.

Доступність адміністративних послуг - підтримка U-LEAD

17 грудня 2018 р.

Програма «U-LEAD з Європою» є однією з найбільших програм міжнародної технічної допомоги для України з підтримки децентралізації. Програма фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польшею, Швецією.

Ще один крок до будівництва першої в районі сонячної електростанції

17 грудня 2018 р.

14 грудня 2018 року на території с. Нова Збур'ївка успішно проведено відкрите громадське обговорення намірів ТОВ “Атлас Кепітал Енерджи” з реалізації проекту “Нове будівництво сонячної електростанції потужністю 50 МВт на території Голопристанського району Херсонської області”, в ході якого розглядалися можливі впливи планової діяльності з будівництва на навколишнє середовище.