Зупинимо разом бюджетних корупціонерів - аудитори

August 21, 2018

Протидія бюджетній корупції неможлива без ряду заходів у різних сферах життєдіяльності, спрямованих на захист конституційних прав і інтересів громадян.

Клієнтоорієнтованість в умовах висококонкурентного міжнародного бізнесу

August 21, 2018

Запрошуємо власників, керівників та управлінців підприємств всіх галузей, спеціалістів з менеджменту, HR, маркетингу, продажів, а також осіб, зацікавлених у відкритті власного бізнесу взяти участь в конференції «КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ В УМОВАХ ВИСОКОКОНКУРЕНТНОГО МІЖНАРОДНОГО БІЗНЕСУ»

«Діти з Голопристанського району оздоровились...»

August 21, 2018

19 дітей з Голопристанщини повернулись з дитячого санаторію „Чайка”, що знаходиться на березі Чорного моря в с. Лазурне.

Відбулась обласна селекторна нарада за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Богачука В.М.

August 21, 2018

21.08.2018 року у конференц-залі Голопристанської районної державної адміністрації відбулася обласна селекторна нарада, на якій розглядалися питання щодо стану підготовки до проведення в області навчальних зборів

Виступ українського кавер-гурту «B&B Project»

August 21, 2018

24 серпня з 19.30 на Площі Свободи м.Херсон відбудеться виступ українського кавер-гурту «B&B Project».
Вхід вільний.