Проведено нараду з керівниками самостійних структурних підрозділів районної державної адміністрації

24 січня 2020 р.

23 січня 2020 року при голові районної державної адміністрації Костянтину Золотаревському відбулась нарада щодо вирішення питань, які потребують особливої уваги.

Голопристанщина відзначила День Соборності України

24 січня 2020 р.

22 січня 2020 року Голопристанщина долучилася до відзначення одного з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити, – День Соборності України.
Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!

Інформація щодо обсягів надходження та використання бюджетних коштів по Голопристанському району

24 січня 2020 р.

Станом на 24 січня 2020 року до загального фонду місцевих бюджетів району мобілізовано 1898,3 тис. грн. податків і зборів. Також, отримані дотації та субвенції з державного бюджету, в тому числі: базова дотація – 1675,2 тис. грн., освітня субвенція – 4775,0 тис. грн., медична субвенція – 1494,8 тис. грн. Надходження районного бюджету склали 738,7 тис. грн. або 56,3% до планових показників на відповідний період.

За рахунок отриманих надходжень проведено видатки на загальну суму 6243,0 тис. грн., в тому числі: заробітна плата з нарахуваннями – 4807,9 тис. грн., оплата комунальних послуг та енергоносіїв – 85,1 тис. грн., оплата продуктів харчування – 68,5 тис. грн., оплата медикаментів – 0,0 тис. грн.

Аудитори Херсонщини забезпечили відшкодування втрат на суму майже 21 млн грн протягом січня – грудня 2019 року

24 січня 2020 р.

Протягом січня ‒грудня 2019 року за результатами проведених заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області виявили втрат матеріальних і фінансових ресурсів на загальну суму 30,2 млн грн.

Завдяки діям херсонських аудиторів забезпечено відшкодування втрат на суму майже 20,9 млн грн, зокрема відшкодовано і поновлено витрат, проведених з порушенням законодавства, ‒ 18,7 млнгрн, до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, підприємств і організацій надійшло 2,2 млн грн.

Про інвестиційний атлас надрокористувача

24 січня 2020 р.

Державна служба геології та надр України запустила "Інвестиційний атлас надрокористувача".

"Інвестиційний атлас надрокористувача" – один із елементів загальної урядової політики open door policy (політики відкритих дверей), яка спрямована на залучення інвесторів, у тому числі й іноземних, для розвитку ресурсного потенціалу нашої держави,