Протокол №37 позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС від 15 жовтня 2020 року

22 жовтня 2020 р.

Шановні жителі та гості Голопристанського

району! Доводимо до вашого відома новий розподіл карантиних зон про

встановлення рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в населенних

пунктах та районах областей України.

До уваги жителів Голопристанського району щодо призначення житлових субсидій в період карантину!

21 жовтня 2020 р.

Завдяки програмі житлових субсидій малозабезпечені громадяни оплачують не повну вартість житлово-комунальних послуг, а лише частину платежу, яка залежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу. Що менші доходи домогосподарства, то меншою є частка обов'язкової плати за житлово-комунальні послуги.

Зробимо нашу Україну й планету екологічно чистою та красивою.

19 жовтня 2020 р.

Погіршення стану лісів в Україні сьогодні є однією з найбільших екологічних катастроф.

В умовах хворої природи не може бути здорових людей.

Це аксіома, зміст якої важливо усвідомити кожному з нас.

Яке майбутнє чекає нові покоління людей, залежить виключно від нас нинішніх.

17 жовтня 2020 року в рамках всеукраїнського проекту «Озеленення України», за участі працівників Голопристанської районної державної адміністрації та сприяння ДП«Голопристанське лісомисливське господарство» здійснено висадку 9 тисяч дерев «Акації білої» на площі близько 4,0 га на території Гладківського лісництва.

В заході прийняло участь 50 чоловік.

В наших силах зробити нашу Україну й планету екологічно чистою та красивою.

Про правове регулювання продажу земель сільськогосподарського призначення.

19 жовтня 2020 р.

Що треба знати про новий закон:

У ніч з 30 на 31 березня 2020 року депутати Верховної Ради України таки ухвалили багатостраждальний законопроєкт, який запроваджує ринок земель. “За” рішення проголосувало 259 народних депутатів. Це лише початок, тому що Верховній Раді в майбутньому необхідно буде ухвалити ще низку додаткових документів з так званого “земельного пакету”, в яких також частково будуть прописані відносини між учасниками земельного ринку.

Створення ринку землі в Україні відкладають ще з 2001 року. Спочатку він мав запрацювати у 2005 році, однак через зміни урядів, а згодом і Революцію Гідності та війну на Донбасі його запуск постійно переносили.

Антикорупційна лінія

19 жовтня 2020 р.

Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри»

державних аудиторів у місті Херсоні 0552 263628

Завдяки прихованій бюджетній корупції кримінал черпає кошти і засоби для свого існування. Серед найбільш корумпованих сфер економіки - розподіл бюджетних коштів.

Корупція, як економічна проблема, породжена: участю ряду чиновників у комерційній діяльності. Їх мета - незаконно одержати прибуток; використати службове становище для «перекачування» коштів і матеріальних цінностей у комерційні структури; надати пільги для своєї групи людей з відтягненням державних ресурсів тощо.