Урочистості до Дня медичного працівника

14 червня 2019 р.

Сьогодні своє професійне свято відзначили медичні працівники Голопристанського району. Святковий концерт відбувся у Голопристанському районному Будинку культури за присутності першого заступника голови Херсонської обласної ради Василя Зеленчука, керівництва району та міста, медичних працівників, громади міста та району.

Всесвітній день донора крові

14 червня 2019 р.

Щороку 14 червня країни всього світу відзначають Всесвітній день донора крові.

Державні аудитори запропонували розвивати перспективну галузь

14 червня 2019 р.

Працівники Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області провели державний фінансовий аудит діяльності ДП «Дослідне господарство Інституту тваринництва степових районів ім. М.Ф. Іванова «Асканія – Нова» - Національного наукового селекційно-генетичного центру з вівчарства» за період з 01.01.2017 по 31.12.2018.

Засідання комісій районної державної адміністрації

14 червня 2019 р.

З метою виконання Стратегії подолання бідності Урядом були затверджені конкретні заходи, спрямовані на підвищення дієвості політики зайнятості, підвищення грошових доходів населення, забезпечення доступу населення до соціальних послуг, мінімізацію ризиків бідності, а також соціальне відчуження найбільш вразливих категорій населення.

Проведене чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

13 червня 2019 р.

12 червня 2019 року під керівництвом голови районної державної адміністрації, яка очолює комісію з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації проведене чергове засідання комісії.