Тренінг навчальної програми ФАО "Ґрунтозберігаючі технології у землеробстві" Farmer Field School (Польова школа фермера)

11 грудня 2019 р.

11 грудня 2019 року в міському палаці "Сузір'я" міста Гола Пристань відбулася теоретична частина восьмого тренінгу Польової школи фермера “Управління родючістю ґрунту”, що є частиною проекту «Інтегроване управління природними ресурсами на деградованих ландшафтах степової та лісостепової зон України», та реалізується Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) за фінансової підтримки Глобального екологічного фонду (ГЕФ).

Легальна трудова зайнятість: можливість чи обмеження?

11 грудня 2019 р.

Чому нелегальна зайнятість залишається популярною, особливо серед молодих шукачів роботи? А легальна зайнятість, що передбачає оформлення трудових відносин, сплату податків, дотримання соціальних гарантій, багатьма роботодавцями сприймається не як прямий обов’язок, а як бонус чи конкурентна перевага? Відповідь на ці запитання криється в самому понятті «легальна зайнятість». Спробуємо розібратись.

«Пенсійний калькулятор» - розрахуй розмір майбутньої пенсії не виходячи з дому!

11 грудня 2019 р.

Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області повідомляє, що кожен громадянин зареєструвавшись на вебпорталі Пенсійного фонду України, може отримати послуги (інформацію) дистанційно, не відвідуючи сервісних центрів.

Відбулась обласна селекторна нарада щодо обговорення питання проведення в області призову громадян на строкову військову службу

11 грудня 2019 р.

09 грудня 2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Богачук, військовий комісар Голопристанського військового комісаріату Олександр Лукомець, головний спеціаліст юридичного відділу апарату районної державної адміністрації Дмитро Сумленний та старший дільничий, капітан поліції Євген Антонов взяли участь в обласній селекторній нараді при заступнику голови обласної державної адміністрації Вадиму Чабану щодо обговорення питання проведення в області призову громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

Відбулась щотижнева обласна селекторна нарада щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку Херсонської області

11 грудня 2019 р.

09 грудня 2019 року відбулась щотижнева обласна селекторна нарада при голові обласної державної адміністрації Юрію Гусєву щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку Херсонської області.