Державна реєстрація права власності на нерухомість державної або комунальної власності, якщо таке право власності не зареєстровано до 2013 року.

January 16, 2018

Порядком державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127, передбачено, що для державної реєстрації права власності на об’єкт нерухомого майна державної або комунальної власності, будівництво якого завершено та право власності на який не зареєстровано до 1 січня 2013 р., за відсутності документа, що посвідчує набуття права державної або комунальної власності на такий об’єкт, до відповідного державного реєстратора, подаються:

Нарада при голові районної державної адміністрації з вирішення проблемних питань, які виникають при об’єднанні територіальних громад

January 16, 2018

16 січня поточного року відбулась нарада при голові районної державної адміністрації Тетяни Гасаненко, з вирішення проблемних питань, які виникають при об’єднанні територіальних громад, в тому числі прийняття, звільнення працівників, реорганізація, ліквідація установ.

Обговорено план заходів щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій на автошляхах Херсонщини

January 16, 2018

12 січня заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан взяв участь у засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) щодо заходів з попередження надзвичайних ситуацій у зимовий період, яке пройшло в ДСНС України під головуванням Віце-прем’єр-міністра-Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка. Участь у засіданні також взяли представники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій та голови регіональних штабів з ТЕБ та НС.

В Департаменті охорони здоров`я облдержадміністрації радилися як запобігти поширенню кору

January 16, 2018

На Херсонщині зафіксовано перші випадки захворюваності на кір. Наразі лабораторно підтверджено вже 3 випадки кору. Причиною є свідомі відмови батьків від вакцинації дітей проти кору, які не дають досягнути достатнього рівня охопленості щепленням. На початок 2018 року в області невакцинованими залишаються понад 2,0 тис. дітей, яким необхідно було отримати щеплення проти кору у минулому році.

Водохреща на Херсонщині

January 16, 2018

Запрошуємо всіх охочих жителів та гостей міста долучитися до свята, яке є одним з головних у християнстві — Йордан, Водохреще, або Богоявлення, яке завершує цикл новорічних та різдвяних свят та відбудеться 19 січня 2018 року.