Героїв Небесної Сотні вшановують в Україні 20 лютого

22 лютого 2019 р.

Героїв Небесної Сотні вшановують в Україні 20 лютого. Цей трагічний день ввійшов в історію нашого народу, як символ нескореності та самопожертви кращих синів України на Майдані. Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину.

Порядок голосування на виборах Президента України

21 лютого 2019 р.

Голосування проводиться у день виборів та в день повторного голосування з 8 до 20 години

ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ - ОДЕРЖУВАЧІВ СУБСИДІЙ!

21 лютого 2019 р.

З 1 березня 2019 року запроваджується надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі, тобто субсидія виплачуватиметься грошима безпосередньо громадянам. Цей механізм застосовується до одержувачів, яким субсидія призначена на поточний опалювальний період, починаючи з жовтня-грудня 2018 р.

До уваги підприємців! Роз'яснення щодо заповнення звіту з ЄСВ за 2018 рік

21 лютого 2019 р.

Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області звертає увагу страхувальників, що згідно з Порядком формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування фізичні особи — підприємці (далі — ФО підприємці), у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, члени фермерських господарств зобов'язані подавати самі за себе звіт незалежно від того, чи ведуть вони підприємницьку діяльність.

Погашення заборгованості по страхових та єдиному внесках - гарантія соціального захисту

21 лютого 2019 р.

На сьогодні наявність страхового стажу є основною умовою для призначення пенсійних та інших соціальних виплат, гарантованих Конституцією України.

Діючим законодавством встановлено пряму залежність розміру пенсії від величини страхового стажу та офіційно нарахованої заробітної плати.