Європейський тиждень молоді

23 квітня 2019 р.

Починаючи з 2003 року Європейською комісією проводиться Європейський молодіжний тиждень, який спрямований на відзначення та пропагування молодіжної діяльності шляхом проведення заходів у всіх країнах і надає молодим людям популярну та захоплюючу можливість долучитись до політики ЄС, обмінюючись думками та дізнавшись про можливості, які їм надають європейські програми.

ВІЛ – інфекція/СНІД. Знати, щоб жити!

23 квітня 2019 р.

В рамках планових завдань районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу районної державної адміністрації 22 квітня 2019 року проведено навчальний семінар за темою “ВІЛ - інфекція/СНІД". Знати, щоб жити! “ для осіб із числа безробітних, в першу чергу які проживають в сільській місцевості.

Шляхи співпраці

22 квітня 2019 р.

22 квітня 2019 року в приміщенні управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації проведено семінар-навчання з питань державних соціальних допомог, пільг та субсидій.

22 квітня 2019 р.

Управління державної міграційної служби України в Херсонській області інформуємо, що з метою підвищення якості надання адміністративних послуг 12 березня 2019 року Державною міграційною службою України запроваджено новий електронний сервіс Чат-бот в інтерактивному режимі – у популярних месенджерах Viber та Telegram.

Херсонські аудитори виявили порушень на суму майже 640 тис. грн у Скадовській міській раді

19 квітня 2019 р.

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області під час ревізії міського бюджету та фінансово-господарської діяльності Скадовської міської ради за період з 01.08.2014 по 01.06.2018 виявили порушень, що призвели до втрат, на суму 639,5 тис. грн.