Державна реєстрація прав на нерухоме майно на підставі рішення суду

September 25, 2017

З метою уникнення шахрайських дій у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, а також удосконалення процедури державної реєстрації речових прав, Розділ V Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

Бехтерська сільська рада інформує

September 25, 2017

За кошти місцевого бюджету в 2017 році:

• зроблено ремонт будинку культури на суму 20034 грн.;
  • придбано металеву конструкцію для музею в будинку культури на суму 11190 грн.;
  • придбано мікрофон (2 шт.) та світовий прибор (2 шт.) на суму 21872 грн.;

Чи зберігаються вимоги щодо страхового стажу та заробітку, які діяли за раніше чинним законодавством?

September 25, 2017

Однією з основних умов призначення пенсій є наявність необхідного страхового стажу. Страховий стаж відповідно до закону — це період, упродовж якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачено страхові внески в сумі не менш ніж мінімальний страховий внесок.

Відбудеться відкриття ТОВ НВП «5 ЕЛЕМЕНТ»

September 25, 2017

Церемонія відкриття ТОВ НВП «5 ЕЛЕМЕНТ» - національного виробника нано добрив. Захід відбудеться в рамках Х Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток» 30 вересня 2017 року, початок о 10.00 року за адресою м. Гола Пристань, вул. Казацька, 1.

30 вересня - День усиновлення

September 25, 2017

Щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків –вихователів, опікунів, піклувальників! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги і вдячності з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у Вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму.