Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

27 травня 2020 р.

Сьогодні при голові районної державної адміністрації відбулося засідання колегії у форматі онлайн конференції «ТРУКОНФ». Учасники, які не мали можливості бути присутніми у студії, долучилися до засідання онлайн.

Херсонські аудитори протягом січня – квітня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 6 млн грн

27 травня 2020 р.

Протягом січня – квітня 2020 року фахівці Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 11,4 млн грн та забезпечили відшкодування втрат на суму 6,2 млн грн.Керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій за результатами аудитів, ревізій, перевірок прийняли 35 управлінських рішень.

Постанова Головного державного санітарного лікаря України

27 травня 2020 р.

Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в готелях на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)

Постанова Головного державного санітарного лікаря України