Телефон зламався: як здати його за гарантією

19 серпня 2019 р.

Ви можете стати «щасливчиком» та купити собі девайс із заводським дефектом. Або можете скористатися пристроєм трохи більше, ніж на це розраховував виробник. У будь-якому випадку, на руках буде несправний пристрій, і постане питання його гарантійного ремонту. Розберемося, хто має ремонтувати зламаний девайс та які при цьому є права.

Права споживачів: як українцям захиститися від порушень в магазинах За продаж прострочених продуктів магазинам загрожують штрафи

19 серпня 2019 р.

За минулий 2018 р Держпотребслужба перевірила 829 українськихкомпаній, які займаються роздрібною торгівлею: як виявилося, 52% з них порушують права споживачів, повідомляє сервіс моніторингу відкритих даних Opendatabot. Найчастіше мова йде про продаж простроченої продукції, реалізацію товару без належної інформації, порушення умов зберігання тощо.

Участь в обласній селекторній нараді

19 серпня 2019 р.

Сьогодні19 серпня 2019 року відбулась обласна селекторна нарада при голові обласної державної адміністрації Юрію Гусєву щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку Херсонської області .

Навчальний практикум ”Інструменти розвитку громади”

16 серпня 2019 р.

15 серпня учасниці даного проекту прийняли участь в навчальному практикумі "Інструменти розвитку громади". Жінки цільової групи були представлені з різних бюджентих установ міста, вони ознайомилися з сучасними фасилітаційними техніками групової коммуникації та групових дискусій за форматом”світове кафе”, ”віткритий простір”, ”гараж ідей”. Такий формат обговорення дає можливість дієвого пошуку рішень проблемних ситуацій, крім того закріплюється відчуття роботи в команді, значимості свого внеску у вирішенні дискусійних питань.

ОТГ – у центрі уваги та держфінконтролю

16 серпня 2019 р.

На цьому тижні, в стінах Херсонської ОДА, пройшла робоча нарада за участю Голови Держаудитслужби Лідії Гаврилової та Голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва щодо проведення державного фінансового аудиту виконання бюджету Херсонської області, який розпочала Держаудитслужба.