Про реорганізацію Управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Голопристанської районної державної адміністрації.

27 січня 2021 р.
Управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області (ідентифікаційний код ЄДРПОУ 00734647, повідомляє, що на виконання розпорядження голови комісії з реорганізації Голопристанської та Каланчацької районних державних адміністрацій шляхом приєднання до Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області від 21 січня 2021 року № 22 «Про реорганізацію юридичної особи публічного права «Управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області шляхом приєднання».

Про реорганізацію Управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області.

27 січня 2021 р.
Управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області, що знаходиться за адресою Херсонська область м. Гола Пристань вул.1 Травня, 51 код ЄДРПОУ 24752928, повідомляє, що розпорядженням голови комісії з реорганізації Голопристанської та Каланчацької районних державних адміністрацій від 21.01.2021 року № 21 «Про реорганізацію юридичної особи публічного права «Управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області» шляхом приєднання»

Про реорганізацію Архівного відділу Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області

27 січня 2021 р.

Архівний відділ Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області (ідентифікаційний код ЄДРПОУ 04060424) повідомляє, що відповідно до розпорядження голови з реорганізації Голопристанської та Каланчаської районних державних адміністрацій шляхом приєднання до Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області від 21 січня 2021 року № 24 «Про реорганізацію юридичної особи публічного права «Архівний відділ Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області шляхом приєднання»,

Прем’єр-міністр: Україна буде забезпечена необхідною кількістю ефективних вакцин

27 січня 2021 р.
Імунізація населення безпечною та ефективною вакциною проти коронавірусної хвороби COVID-19 є найважливішим компонентом стратегії Уряду у подоланні пандемії. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу у Верховній Раді 26 січня.

Денис Шмигаль: Уряд схвалить компенсації домогосподарствам, у яких встановлено електроопалення

27 січня 2021 р.
Кабінет Міністрів України планує ухвалити рішення про компенсації домогосподарствам, у яких встановлено електроопалення. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу у Верховній Раді 26 січня.