Інформація щодо обсягів надходження та використання бюджетних коштів по Голопристанському району

30 березня 2020 р.

Станом на 27 березня 2020 року до загального фонду місцевих бюджетів району мобілізовано 11431,1 тис. грн. податків і зборів, що складає 110,5% до планових показників на відповідний період. Також, отримані дотації та субвенції з державного бюджету, в тому числі: базова дотація – 6700,8 тис. грн., освітня субвенція – 16393,4 тис. грн., медична субвенція – 4484,4 тис. грн. Надходження районного бюджету склали 4339,7 тис. грн. або 93,7% до планових показників на січень-березень 2020 року.

За рахунок отриманих надходжень проведено видатки на загальну суму 48853,4 тис. грн., в тому числі: заробітна плата з нарахуваннями – 37207,4 тис. грн., оплата комунальних послуг та енергоносіїв – 4100,1 тис. грн., оплата продуктів харчування – 564,2 тис. грн., оплата медикаментів – 126,5 тис. грн.

Засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

30 березня 2020 р.
27 березня 2020 року в Голопристанській районній державній адміністрації відбулося термінове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови районної державної адміністрації Костянтина Золотаревського, за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Максима Жакуліна, заступника голови районної державної адміністрації Олени Антюшиної, керівника апарату районної державної адміністрації Світлани Галиги, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та районних служб.

Відбулася зустріч з представниками бізнесу в рамках роботи районного Антикризового штабу для допомоги під час боротьби з поширенням коронавірусу.

30 березня 2020 р.

В ході зустрічі обговорено питання потреби лікарень первинної та вторинної ланки у засобах захисту медичного персоналу та необхідному медичному обладнанні для можливого лікування хворих на COVID-19.

❗️Шановні мешканці Голопристанщини, представники бізнесу, небайдужі❗️

30 березня 2020 р.

Якщо у вас є бажання долучитися до благодійної роботи Антикризового штабу - приєднуйтесь!

♻️оператор районного штабу - +38 (093) 196 74 97

В Голопристанському районі почав свою роботу Антикризовий штаб!

30 березня 2020 р.
Метою його роботи є об’єднання представників бізнесу, волонтерів та просто небайдужих людей для забезпечення груп ризику гуманітарною допомогою в умовах карантину.