Відвідування населенням лісів на Херсонщині заборонено через пожежну небезпеку

May 24, 2018

У зв’язку із настанням пожежонебезпечного періоду та значним підвищенням температури атмосферного повітря різко збільшується кількість пожеж, що виникає через необережне поводження з відкритим вогнем громадян під час перебування їх у лісах та місцях масового відпочинку.

Проведено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби

May 24, 2018

24 травня 2018 року в Голопристанській районній державній адміністрації проведено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" – адміністратора відділу з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації.

Результати проведення конкурсу 24 травня 2018 року

May 24, 2018

Проведено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" – адміністратора відділу з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації.

Спортсмени Херсонщини здобули 37 нагород на чемпіонаті Європи по кіокушин карате

May 24, 2018

19-20 травня 2018 року у Польші в м.Ланьцут пройшов другий відкритий чемпіонат Європи по кіокушин карате “The 2nd European Weight Category Karate Championships”.

З нагоди Дня науки вчених ХНТУ відзначили нагородами голови облдержадміністрації

May 24, 2018

22 травня, в ході проведення засідання Вченої ради Херсонського національного технічного університету були вручені Почесні грамоти й Подяки голови обласної державної адміністрації.