Для людей з вадами зору

Урочистості до Дня медичного працівника

14 червня 2019 р.

Сьогодні своє професійне свято відзначили медичні працівники Голопристанського району. Святковий концерт відбувся у Голопристанському районному Будинку культури за присутності першого заступника голови Херсонської обласної ради Василя Зеленчука, керівництва району та міста, медичних працівників, громади міста та району.

Всесвітній день донора крові

14 червня 2019 р.

Щороку 14 червня країни всього світу відзначають Всесвітній день донора крові.

Державні аудитори запропонували розвивати перспективну галузь

14 червня 2019 р.

Працівники Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області провели державний фінансовий аудит діяльності ДП «Дослідне господарство Інституту тваринництва степових районів ім. М.Ф. Іванова «Асканія – Нова» - Національного наукового селекційно-генетичного центру з вівчарства» за період з 01.01.2017 по 31.12.2018.

11 червня 2019 р.

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття тимчасової вакантної посади державної служби

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття тимчасової вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу праці, кадрової роботи та контролю за призначення пенсій управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області.

30 травня 2019 р.

Результати проведення конкурсу від 30 травня 2019 року

Результати проведення конкурсу від 30 травня 2019 року

24 травня 2019 р.

Результати проведення конкурсу від 23 травня 2019 року

Результати проведення конкурсу від 23 травня 2019 року

14 травня 2019 р.

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" -  головного спеціаліста відділу праці, кадрової роботи та контролю за призначенням пенсій управління соціального захисту населення та охорони здоров'я районної державної адм

Управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" - головного спеціаліста відділу праці, кадрової роботи та контролю за призначенням пенсій управління соціального захисту населення та охорони здоров'я районної державної адміністрації.

Інші новини
Погода
Погода у Голій Пристані

вологість:

тиск:

вітер: