Для людей з вадами зору

Зупинимо разом бюджетних корупціонерів - аудитори

August 21, 2018

Протидія бюджетній корупції неможлива без ряду заходів у різних сферах життєдіяльності, спрямованих на захист конституційних прав і інтересів громадян.

Клієнтоорієнтованість в умовах висококонкурентного міжнародного бізнесу

August 21, 2018

Запрошуємо власників, керівників та управлінців підприємств всіх галузей, спеціалістів з менеджменту, HR, маркетингу, продажів, а також осіб, зацікавлених у відкритті власного бізнесу взяти участь в конференції «КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ В УМОВАХ ВИСОКОКОНКУРЕНТНОГО МІЖНАРОДНОГО БІЗНЕСУ»

«Діти з Голопристанського району оздоровились...»

August 21, 2018

19 дітей з Голопристанщини повернулись з дитячого санаторію „Чайка”, що знаходиться на березі Чорного моря в с. Лазурне.

August 16, 2018

Результати проведення конкурсу 16 серпня 2018 року

16 серпня 2018 року в Голопристанській районній державній адміністрації відбувся конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В"- головного спеціаліста відділу освіти,культури,молоді та спорту.

August 14, 2018

Увага!Конкурс!

ОГОЛОШЕННЯ

Служба у справах дітей Голопристанської районної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" - провідного спеціаліста служби у справах дітей Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області.

August 9, 2018

Увага!Конкурс!

Голопристанська районна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" - головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області

August 3, 2018

Увага! Конкурс!

Відділ житлово - комунального господарства,надзвичайних ситуацій, архітектури та містобудування Голопристанської районної державної адміністрації оголошує про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, надзвичайних ситуацій, архітектури та містобудування Голопристанської районної державної адміністрації

Інші новини
Погода
Погода у Голій Пристані

вологість:

тиск:

вітер: