Для людей з вадами зору

Мітинг-реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні

21 лютого 2020 р.
Сьогодні голопристанці зібралися на мітинг-реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні. Зі словами вдячності за подвиг Героїв звернулися заступник голови районної державної адміністрації Олена Антюшина, голова районної ради Віталій Соловйов, міський голова Олександр Бабич, благочинний протоієрей Голопристанського району Отець Володимир та голова Голопристанської районної ГО “Ветеранів антитерористичної операції, учасників бойових дій в зоні антитерористичної операції, їх матерів та родин “Єдність“ Василь Купчик.

Аудитори Херсонщини забезпечили відшкодування втрат на суму майже 2,5 млн грн з початку 2020 року

21 лютого 2020 р.
Упродовж січня 2020 року за результатами проведених заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області виявили втрат матеріальних і фінансових ресурсів на загальну суму 3,4 млн грн.Завдяки діям херсонських аудиторів забезпечено відшкодування втрат на суму майже 2,5 млн грн.

До уваги населення Голопристанського району!

21 лютого 2020 р.

Голопристанська районна державна адміністрація наголошує, що із настанням весни зростає ймовірність виникнення таких явищ природи, як льодохід, повені та паводки, що можуть призвести до загрози життю та здоров'ю людей, а також руйнування об'єктів соціально-економічної сфери.

21 січня 2020 р.

Нарада керівників закладів освіти

15 січня 2020 року відбулося робоча нарада з керівниками закладів та установ освіти району на якій представлено начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольгу Сєрову.

На часі - обговорення стратегічних цілей розвитку освіти Голопристанського району на 2020 рік.

20 вересня 2019 р.

Результати конкурсу від 19.09.2019 року

Результати конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

17 вересня 2019 р.

Результати проведення конкурсу від 16.09.2019

Результати проведення конкурсу від 16.09.2019

28 серпня 2019 р.

УВАГА!!!Конкурс на зайняття вакантної посади

Голопристанська районна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" - головного спеціаліста відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області

Інші новини
Погода
Погода у Голій Пристані

вологість:

тиск:

вітер: