Для людей з вадами зору

Відбудеться вебінар «Щеплення дітей з інвалідністю»

15 березня 2021 р.

Багато хто з батьків хвилюється, приймаючи

рішення про вакцинацію своїх дітей. Авжеж, у вирії інформації про

щеплення немало міфів та страшилок. Найбільш чутливі до цих питань

батьки діток з інвалідністю.

Хто і як створює Національну стратегію безбар’єрного простору України

11 березня 2021 р.
До роботи над Національною стратегією зі створення безбар’єрного простору долучилося вже понад 150 експертів з усієї України. Вони працюють в тематичних групах за шістьма напрямками, охоплюючи різні сфери безбар’єрності: від фізичної до цифрової. Пакет експертних пропозицій стане основою проєкту Нацстратегії безбар’єрності.

Презентовано напрацювання до проєкту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні

11 березня 2021 р.

Презентація пропозицій до проєкту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні відбулася а засіданні міжвідомчої робочої групи Кабінету Міністрів за участі Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та першої леді Олени Зеленської.

22 грудня 2020 р.

До уваги представників малого та середнього бізнесу!

Платформа SheExports у партнерстві з дослідницькою компанією Gradus Research та аналітичним центром Advanter Group на замовлення Офісу з просування експорту України, розпочинає третій (завершальний) етап дослідження Business Index, з метою виявлення впливу наслідків економічної кризи, пандемії COVID-19 на малий та середній бізнес, а також очікувань бізнесу на 2021 рік.

16 жовтня 2020 р.

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади керівника Новософіївського ЗПЗСО

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2015 року № 827, рішення 54 сесії сільської ради сьомого скликання від 15.10.2020 № 499 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Новософіївської ЗПЗСО», з метою публічного і прозорого призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної власності Новософіївської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника ЗПЗСО з відповідної оплатою праці згідно чинного законодавства України с. Новософіїївка Новософіївської сільської ради, що знаходиться за адресою: вул. Центральна, 57,(раніше Леніна) с. Новософіївка, Херсонська область.

21 січня 2020 р.

Нарада керівників закладів освіти

15 січня 2020 року відбулося робоча нарада з керівниками закладів та установ освіти району на якій представлено начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольгу Сєрову.

На часі - обговорення стратегічних цілей розвитку освіти Голопристанського району на 2020 рік.

20 вересня 2019 р.

Результати конкурсу від 19.09.2019 року

Результати конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Інші новини
Погода
Погода у Голій Пристані

вологість:

тиск:

вітер: